Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży / Key Account

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Europejska Agencja Współpracy Międzynarodowej (www.eawm.pl) z siedzibą w Lublinie jest prężnie działającą agencją pośrednictwa pracy, której celem jest wspieranie polskich pracodawców poprzez rekrutację, selekcję i dostarczanie im najlepszych i najbardziej wartościowych pracowników. Działamy sprawnie, szybko, a przede wszystkim skutecznie. Siłą naszej firmy są pracownicy, którzy ją tworzą.

    U Nas się nie pracuje, z nami się współpracuje. Zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

    Miejsce pracy: Lublin
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Obowiązki:

    • tworzenie bazy danych potencjalnych klientów (pracodawców) - cała Polska,
    • telefonowanie do firm i przeprowadzanie ankiet pod kątem zapotrzebowania na nowych pracowników,
    • negocjowanie i podpisywanie umów z Klientami,
    • ścisła współpraca z działem pozyskiwania pracowników.

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży przez telefon - warunek niezbędny. Preferowane doświadczenie w sprzedaży do Klienta biznesowego (firmy - B2B),
    • sprawdzone umiejętności w pracy z ludźmi (call center, obsługa Klienta, sprzedaż bezpośrednia),
    • łatwość w prowadzeniu rozmów telefonicznych i nawiązywaniu relacji z Klientem,
    • podstawowe umiejętności negocjacji warunków współpracy,
    • zdobywanie kontaktu do osób decyzyjnych w firmach,
    • poszukujemy osób skutecznych w swoich działaniach, zorientowanych na cel, pracowitych i ambitnych.

    Oferujemy:

    • Stabilną podstawę + BARDZO DOBRY SYSTEM PROWIZYJNY! Zarobki od 2000 zł do 7000 zł netto miesięcznie!
    • umowę o pracę lub na zlecenie. Po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony,
    • niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer, biurko,
    • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
    • bardzo ładne biuro w Lublinie na ul. Lubartowskiej 74A,
    • bardzo dobrą atmosferę w pracy,
    • praca wśród młodych ludzi w międzynarodowym towarzystwie,
    • możliwość rozwoju osobistego poprzez szkolenia, a dla wybitnych szybki awans. Będziesz pracował wśród osób, które chętnie podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem i wiele się nauczysz,
    • bonusy dla najlepszych pracowników,
    • liczne konkursy i nagrody.

    Jeżeli uważasz, że będziesz pasował/a do naszego zespołu to aplikuj przez przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami z którymi najpierw przeprowadzimy wstępną rozmowę telefoniczną, a wybranych zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne.
    Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).