Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży / Key Account Manager – branża IT

Nomacom GroupO firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Nomacom Group

Jasnodworska 3

Żoliborz

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa aktualnych klientów firmy
  • Organizowanie i realizowanie procesu sprzedaży, w tym prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych oraz przygotowywanie ofert dla klientów
  • Doradztwo klientom w zakresie zakupu optymalnych produktów i usług
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych (obsługa przed- i posprzedażowa)
  • Bieżące raportowanie według obowiązujących standardów

Nasze wymagania

  • Pierwsze doświadczenia w branży IT i motywacja do rozwoju w tym obszarze
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B w branży IT
  • Wykształcenie min. średnie; preferowane wyższe
  • Umiejętność identyfikowania potrzeb klienta i budowania dobrych relacji
  • Silna motywacja w osiąganiu postawionych celów
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność i obowiązkowość
  • Zdolności negocjacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy w obszarze B2B
  • Dużo ambitnych projektów
  • Systematyczne szkolenia przeprowadzane przez globalnych producentów rozwiązań IT (techniczne i sprzedażowe)
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne warunki płacowe i system prowizyjny uzależniony od wyników
  • Pracę w zgranym zespole
  • Telefon służbowy, komputer przenośny, opcjonalnie samochód służbowy
  • Niezapomniane wrażenia z wyjazdów partnerskich
  • Możliwość pracy stacjonarnej/hybrydowej w biurze w Warszawie lub pracy w pełni zdalnej wg preferencji pracownika

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk 'Aplikuj'

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Specjalista ds. Sprzedaży / Key Account Manager – branża IT, Jasnodworska 3, Żoliborz, Warszawa