Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży / Key Account Manager – branża IT

Nomacom Group

  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Jasnodworska 3

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa aktualnych klientów firmy

  • Organizowanie i realizowanie procesu sprzedaży, w tym prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych oraz przygotowywanie ofert dla klientów

  • Doradztwo klientom w zakresie zakupu optymalnych produktów i usług

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych

  • Utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych (obsługa przed- i posprzedażowa)

  • Bieżące raportowanie według obowiązujących standardów

Nasze wymagania

  • Pierwsze doświadczenia w branży IT i motywacja do rozwoju w tym obszarze

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B w branży IT

  • Wykształcenie min. średnie; preferowane wyższe

  • Umiejętność identyfikowania potrzeb klienta i budowania dobrych relacji

  • Silna motywacja w osiąganiu postawionych celów

  • Wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność i obowiązkowość

  • Zdolności negocjacyjne

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy w obszarze B2B

  • Dużo ambitnych projektów

  • Systematyczne szkolenia przeprowadzane przez globalnych producentów rozwiązań IT (techniczne i sprzedażowe)

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne warunki płacowe i system prowizyjny uzależniony od wyników

  • Pracę w zgranym zespole

  • Telefon służbowy, komputer przenośny, opcjonalnie samochód służbowy

  • Niezapomniane wrażenia z wyjazdów partnerskich

  • Możliwość pracy stacjonarnej/hybrydowej w biurze w Warszawie lub pracy w pełni zdalnej wg preferencji pracownika

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk 'Aplikuj'

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.