Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży/Key Account Manager

Purinova Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja potrzeb klientów i aktywne współtworzenie produktów do ich potrzeb – w szczególności w branży klejowej,

  • Profesjonalne doradztwo techniczne z zakresu oferowanego asortymentu,

  • Umiejętność diagnozy potrzeb i prowadzenia obsługi klienta,

  • Prowadzenie negocjacji handlowych,

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów – w tym działania sprzedażowe na rynku polskim, jak i rynkach zagranicznych.

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku klejów poliuretanowych,

  • Wykształcenie wyższe – preferowane chemiczne,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata. Mile widziane doświadczenie w branży meblarskiej,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Nastawienie na realizację celu,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”, bony świąteczne,

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na atrakcyjnych warunkach,

  • dofinansowanie zewnętrznych szkoleń rozwojowych,

  • niezbędne narzędzia pracy (w tym laptop, telefon, samochód).

  • Benefity

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną działającą w branży chemicznej. Stawiamy zarówno na rozwój nowych technologii jak i ludzi. Rezultatem tego są własne patenty na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam skutecznie konkurować na międzynarodowej arenie.

Przewiń do profilu firmy