Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

WOJDAK

WOJDAK

Generała Józefa Hauke-Bosaka 11

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientem

  • przyjmowanie, opracowywanie, realizacja zamówień klientów

  • obsługa posprzedażowa

  • praca w systemie ERP COMARCH XL

  • obsługa sklepu internetowego

  • obsługa zamówień zakupu

  • obsługa wysyłek wzorów

  • gromadzenie, przetwarzanie i porządkowanie ważnych dla działania firmy dokumentów

  • prace administracyjne

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS OFFICE

  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

  • mile widziana znajomość obsługi dowolnego systemu ERP

  • bardzo dobre zdolności interpersonalne i organizacyjne

  • dobra organizacja pracy oraz samodzielność i rzetelność w realizacji powierzanych zadań

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • szkolenia wdrażające do pracy

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • godziny pracy 7.30-15.30

  • pakiet medyczny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne