Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

HANSA S.A. Z SIEDZIBĄ W KIELCACH

Księdza Piotra Ściegiennego 236

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Stacjonarna, aktywna i bezpośrednia obsługa dotychczasowych Klientów HANSA (poprzez kontakt mailowy, telefoniczny)

  • Profesjonalne prezentowanie produktów i usług

  • Tworzenie ofert handlowych, monitorowanie ich skuteczności

  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie trwałych relacji handlowych

  • Analizę potrzeb i doradztwo w zakresie doboru maszyn

  • Planowanie działań sprzedażowych

  • Raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży, obsłudze Klienta

  • Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego i angielskiego.

  • Mile widziane wykształcenie techniczne

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wysoka kultura osobista oraz swoboda w nawiązywaniu kontaktów

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia

  • Umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

  • Szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne

  • Narzędzia pracy

Jesteśmy firmą, która od ponad 25 lat zajmuję się dystrybucją fabrycznie nowych maszyn budowlanych: pomp do betonu, betonomieszarek, żurawi hydraulicznych oraz innych maszyn najlepszych, światowych producentów. Aktualnie w związku z rozbudową naszego Działu Sprzedaży, poszukujemy osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Przewiń do profilu firmy