Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży komponentów

MAXCOM ECO ENERGY Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów dla instalacji fotowoltaicznych
  • Aktywne pozyskiwanie klientów: instalatorów fotowoltaiki oraz hurtowni
  • Budowanie długofalowej relacji z klientami
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Analiza i badanie potrzeb Klientów
  • Profesjonalne doradztwo, negocjowanie oferty, finalizacja sprzedaży i wsparcie przy realizacji zamówień,
  • Raportowanie wyników sprzedaży.

Podział czasu pracy

40%

Zarządzanie sprzedażą komponentów

40%

Pozyskiwanie klientów

10%

Utrzymywanie relacji z klientem

5%

Badanie rynku

5%

Raportowanie

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży B2B (preferowani będą kandydaci z doświadczeniem w sprzedaży produktów technicznych),
  • Jesteś ambitny/a, pozytywny/a, samodzielny/a i nieprzeciętny/a
  • Potrafisz budować długotrwałe relacje z Klientami, oparte na współpracy i doradztwie,
  • Jesteś nastawiony/a na cel i chcesz zarabiać dobre pieniądze,
  • Posiadasz prawo jazdy kat B i chęć pracy w terenie,
  • Doświadczenie w sprzedaży komponentów instalacji PV do instalatorów oraz do dystrybutorów.

To oferujemy

  • Dowolna forma zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt B2B)
  • Wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny
  • Narzędzia pracy najwyższej jakości
  • Akademia sprzedaży - kompleksowy pakiet szkoleń produktowo-technicznych na start i w czasie współpracy,
  • Nowoczesne narzędzia wspierające sprzedaż
  • Stabilność dużej organizacji
  • Możliwość rozwoju i awansu

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

MAXCOM ECO ENERGY Sp. z o.o.

Maxcom Eco Energy należy do grupy kapitałowej MAXCOM SA notowanej na GPW. Zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji fotowoltaicznych oraz hurtową sprzedażą paneli fotowoltaicznych naszej marki.

Poszukujemy dwóch pracowników terenowych, którzy będą odpowiedzialni za sprzedaż w województwach:

Teren 1: pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie.

Teren 2: warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie, mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie.

Specjalista ds. sprzedaży komponentów, wielkopolskie