Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży konferencji

Bonnier Business PolskaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa o dzieło
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bonnier Business Polska

Kijowska 1

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych;
  • Aktywne poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży;
  • Budowanie długotrwałych i przyjaznych relacji z klientem;
  • Pozyskiwanie nowych klientów;
  • Przygotowanie ofert handlowych i sprzedaż szkoleń i konferencji;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży;
  • Dobrze rozwinięte kompetencję sprzedażowe;
  • Wysoka orientacja na cel i osiąganie ponadprzeciętnych wyników sprzedażowych;
  • Umiejętności budowanie dobrych relacji;
  • Lubisz się uczyć i chcesz rozwijać swoje umiejętności obsługi klienta;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Możliwość awansu i rozwoju w strukturach Bonnier Business (Polska);
  • Świetną atmosferę pracy;
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz pakiet sportowy;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Bonnier Business Polska należy do międzynarodowego koncernu wydawniczego Bonnier AB. Na rynku polskim jesteśmy wydawcą min. dziennika „Puls Biznesu”, dwutygodnika „Pulsu Medycyny”. Naszym głównym dążeniem jest innowacja i rozwój wszystkich naszych produktów, w celu osiągnięcia pozycji lidera na danym rynku.

Specjalista ds. sprzedaży konferencji, Kijowska 1, Warszawa