Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

No Limit Sp. z o.o.O firmie

  • Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)

    Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Powiększanie bazy aktywnych klientów oraz zwiększanie zyskowności sprzedaży poprzez rozwijanie długoterminowych relacji z klientami w podległym obszarze,

  • Zwiększanie sprzedaży i zyskowności oraz powiększanie bazy aktywnych klientów w segmentach klientów średnich i dużych,

  • Pozyskiwanie informacji na temat rynku, konkurencji i klientów poprzez codzienne działania w terenie w celu zdobywania wiedzy na temat lokalnych trendów rynkowych oraz działań podejmowanych przez konkurencję

  • Dbanie o regularną współpracę z klientami średnimi i dużymi na określonym obszarze geograficznym poprzez budowanie trwałych relacji i umacnianie ich satysfakcji ze współpracy z No Limit

  • Wykonywanie starannie wszystkich prac związanych z administrowaniem sprzedażą w celu utrzymywania dokładnych i aktualnych informacji niezbędnych do zapewniania stałych przychodów i odpowiedniej obsługi klienta.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży usług B2B/B2C,

  • Doświadczenie w branży transportowej,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość technik pozyskiwania i utrzymania klientów,

  • Umiejętności interpersonalne i negocjacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w tym Excela i Power Pointa,

  • Pozytywne nastawienie do realizacji wyznaczonych celów oraz motywacja do pracy,

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość tworzenia oraz kreowania nowych pomysłów i rozwiązań w naszym dziale Dystrybucji,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie składające się z podstawa i atrakcyjnego systemu premiowego,

  • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce,

  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe),

  • Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji,

  • Kompleksowy system szkoleń.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • bony żywieniowe

No Limit Sp. z o.o.

Od 30 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy