Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży kontraktów na druk

Centrum Druku

Strycharska 4

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż umów kontraktowych, obejmujących dostawy materiałów eksploatacyjnych wraz z obsługą serwisową dla urządzeń drukujących i kopiujących,

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z sektora biznesowego i instytucjonalnego,

  • Utrzymywanie istniejących relacji biznesowych z klientami w ramach umów kontraktowych,

  • Odpowiedzialność za realizację celów biznesowych,

  • Gotowość do organizowania spotkań z klientami – w siedzibie firmy oraz u klienta,

  • Prowadzenie analiz i śledzenie trendów rynkowych,

  • Bieżąca obsługa aktywnych umów kontraktowych,

  • Wsparcie Klienta w zakresie niezbędnych interwencji w ramach aktywnych umów kontraktowych oraz nadzór nad realizacją zgłoszeń,

  • Współpraca z działami wewnętrznymi w firmie,

  • Generowanie raportów sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w sprzedaży B2B,

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych,

  • Umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji,

  • Znajomość technik sprzedaży oraz aktywnych form pozyskiwania klienta,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na analizę dokumentacji technicznej,

  • Prawo jazdy kat B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań do druku,

  • Znajomość zagadnień związanych z zamówieniami publicznymi,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, umożliwiającym kontakt z klientem anglojęzycznym.

To oferujemy

  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie – podstawa + premia miesięczna,

  • Dostęp do najlepszych cen dla Twoich klientów,

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,

  • Stabilna pozycja rynkowa firmy,

  • Komfortowy biurowiec - filtr antysmogowy,

  • Biura blisko Centrum - 10 minut tramwajem od Dworca Głównego,

  • Przyjazna atmosfera pracy - zaangażowany i zgrany zespół,

  • Konkursy z nagrodami, coroczna impreza z atrakcjami, paczki i bony świąteczne,

  • Doskonalenie - udział w interesujących projektach i szkoleniach,

  • Codziennie świeży sok,

  • Ubezpieczenie na życie i opieka medyczna na preferencyjnych warunkach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Jesteś doświadczonym specjalistą w sprzedaży umów kontraktowych? Szukasz inspirującego miejsca do dalszego rozwoju? Chcesz podjąć współpracę z renomowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży rozwiązań do druku? Jeżeli tak, to zapewne wiesz, że jesteśmy No 1 w Polsce. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby doświadczonej, samodzielnej i skutecznej.