Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Jordan matcon Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
JORDAN matcon Sp. z o.o.

Specjalista ds. Sprzedaży

JORDAN matcon Sp. z o.o.O firmie

  • Kórnik

    Kórnik, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 08 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca o charakterze biurowym (w siedzibie firmy w Środzie Wlkp.)

  • sprzedaż i doradztwo w zakresie stali ciągnionych, tworzyw sztucznych oraz komponentów do branży budowy maszyn,

  • opracowywanie ofert i zamówień (kalkulacje, terminowanie zleceń itp.)

  • telefoniczne wsparcie, obsługa i doradztwo klientom

  • aktywne prowadzenie sprzedaży we współpracy z przedstawicielem handlowym

  • współodpowiedzialność za rozwój sprzedaży w powierzonym zakresie

  • poszukiwanie potencjalnych klientów

  • opracowywanie reklamacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca komunikację

  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku,

  • mile widziane doświadczenie w branży lub produktach pokrewnych,

  • dążenie do realizacji wyznaczonych celów,

  • umiejętność prowadzenia rozmowy z klientem,

  • wysokie zdolności interpersonalne, otwartość i komunikatywność.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie z kapitałem niemieckim

  • bardzo dobre warunki pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • miłą atmosferę pracy w doświadczonym zespole

  • pakiet prywatnych usług medycznych