Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Sprzedaży

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Koszalin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Teren do obsługi: Słupsk, Koszalin

Twoje przyszłe zadania:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w sektorze B2B w podległym rejonie,
  • utrzymywanie i rozwijanie kontaktów biznesowych z kluczowymi Klientami,
  • negocjowanie warunków współpracy oraz zapisów zawieranych umów,
  • pozyskiwanie i analizowanie informacji dotyczących potencjalnych Klientów, rynku oraz konkurencji,
  • kształtowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

  • posiadasz 2 lata doświadczenia w sprzedaży produktów lub usług,
  • bardzo dobrze znasz lokalny rynek biznesowy,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i możesz pochwalić się bezszkodową jazdą samochodem,
  • potrafisz obsługiwać biegle komputer oraz program MS Office.

…a ponadto:

  • posiadasz umiejętność właściwej identyfikacji potrzeb Klientów,
  • świetnie organizujesz pracę i zarządzasz czasem,
  • cechuje Cię samodzielność i zdecydowanie w działaniu.

Czujesz, że to oferta pracy dla Ciebie?

Kliknij przycisk „APLIKUJ” i dołącz do naszej GLS’owej paczki!

  • umowa o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • pakiet sportowy,
  • 13 pensja,
  • partnerskie relacje,
  • zniżka na przesyłki kurierskie,
  • nagrody świąteczne,
  • wczasy pod gruszą,
  • pakiet szkoleń.

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest firma General Logistics Systems Poland Sp. z o.o., ul. Tęczowa 10, Głuchowo, 62-052 Komorniki (zwana dalej GLS Poland). Dane osobowe są przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym realizacji przysługujących Pani/Panu praw, po wybraniu przycisku Aplikuj. Wszelkie wnioski i zapytania prosimy kierować na adres wyznaczonego Inspektora Ochrony Danych: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne