Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży

SellWiseO firmie

8 000–10 000
brutto / mies.
  • Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rynek działania: Zachodnia i centralna Polska
  • Aktywny prospecting
  • Wypracowywanie świadomości potrzeb klientów
  • Docieranie do różnych grup interesariuszy w organizacji
  • Negocjacje
  • Praca na długotrwałych, profesjonalnych relacjach
  • Raportowanie wyników
  • Udział w wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • Hunter, potrafiący samodzielnie budować swoją bazę prospectingową
  • Osoba z doświadczeniem w sprzedaży rozwiązań do klientów z firm transportowych (wysokie umiejętności w obszarze sprzedaży doradczej)
  • Handlowiec z wysoką umiejętnością wypracowywania potrzeb u klientów B2B (klienci mają niską świadomość rozwiązań!)

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie energetycznym oraz możliwości rozwoju na managera zespołu
  • Dobre wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę i bardzo motywujące Premie wynikowe
  • Szkolenia wstępne i rzetelny program wdrożenia
  • Niezbędne narzędzia pracy (auto, laptop, telefon)

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Sellwise to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm doradczo-szkoleniowych w Polsce. Wspieramy zarówno małe, średnie, jak i duże organizacje w skalowaniu biznesu przez doradztwo, szkolenia i rekrutacje. Tą rekrutację prowadzimy dla lidera na rynku, oferującego kompleksowe rozwiązania energetyczne dla przedsiębiorstw na bazie ekologicznych paliw. Od ponad 20 lat rozwija swoją sieć dystrybucyjną będąc członkiem międzynarodowej grupy kapitałowej. Firma aktywnie inwestuje w różne obszary przemysłu energetycznego, od produkcji i dystrybucji aż po dostawy.

Opis oferty

Rozbudowa zespołu sprzedaży to konsekwentna polityka Naszego Klienta w zakresie wzmacniania swojej pozycji rynkowej. Firma stworzyła także innowacyjne rozwiązanie dla firm transportowych, którego sprzedaż ma rozbudowywać nowy pracownik. Jeśli jesteś typem sprzedawcy huntera, jesteś osobą silnie zorientowaną na realizację celów, a dodatkowo cechuje Cię przebojowość, kreatywność i wysokie kompetencje sprzedażowe – to znaczy, że czytasz dobre ogłoszenie.

Etapy rekrutacji

Wybranych kandydatów zaprosimy najpierw na rozmowę on-line, a następnie na spotkanie, podczas którego wykorzystamy elementy assessment center.

Specjalista ds. sprzedaży, Koszalin