Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży - kraj i eksport

Unison Sp. z o.o.O firmie

  • Przemysłowa 25
    Cieplewo (pow. gdański), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Unison Sp. z o.o.

Przemysłowa 25

Cieplewo (pow. gdański)

UNISON – lider w produkcji automatów i linii lakierniczych

przeznaczonych dla firm z branży producentów frontów meblowych, stolarki drzwiowej, elementów meblowych, automotive i tworzyw sztucznych

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie ofert sprzedaży,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • aktywne prowadzenie procesu sprzedaży,
  • doradztwo techniczne,
  • utrzymywanie kontaktów z klientami,
  • czynny udziału w rozwoju firmy i poszerzaniu rynków odbiorców,
  • aktywne wsparcie działań marketingowych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne,
  • bardzo dobra znajomości jęz. angielskiego z uwzględnieniem zagadnień technicznych,
  • znajomość j. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych dla dóbr o wysokim zaawansowaniu technicznym,
  • mile widziana znajomość techniki lakierniczej i/lub branży lakierniczej,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • dobra organizacji pracy i zaangażowanie w podejmowane działania,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • podstawowa wiedza z zakresu marketingu,
  • umiejętność budowania trwałych relacji handlowych,
  • biegła znajomość obsługi komputera i pakietu Office,
  • prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o umowę o pracę oraz system prowizyjny,
  • szkolenia w zakresie oferowanych produktów i stosowanych rozwiązań,
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oferującej bardzo zaawansowane rozwiązania techniczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV, list motywacyjny, aktualne zdjęcie, poprzez przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne