Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży Krajowej

Damel S.A. Dąbrowska Fabryka Maszyn ElektrycznychO firmie

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie relacji z nowymi klientami z branży maszyn elektrycznych,

  • sprzedaż maszyn elektrycznych, w tym głównie silników elektrycznych,

  • przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych,

  • udział w przetargach,

  • bieżące monitorowanie rynku,

  • podtrzymywanie relacji z klientami,

  • realizacja celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • znajomość rynku maszyn elektrycznych,

  • duża motywacja do pracy,

  • samodzielność,

  • prawo jazdy kat. B, biegła obsługa pakietu MS Office,

  • minimum 3-letnie doświadczenie w handlu.

To oferujemy

  • stabilną, interesującą pracę, w firmie stosującej własne, najnowocześniejsze rozwiązania techniczne,

  • umowę o pracę oraz system premiowy skorelowany z wynikami pracy,

  • znaczący wpływ na rozwój projektu,

  • możliwość rozwoju zawodowego, (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne).