Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży krajowej i zagranicznej

  • Chorzów, śląskie
  • Specjalista
  • 09.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od 1991 roku oferujemy torby reklamowe z indywidualnym nadrukiem.
    Nasze usługi mają charakter kompleksowy od projektu po dostawę i skierowane są do różnorodnych branż.

    Mamy za sobą ponad 30 tys realizacji dla kontrahentów z kraju i zagranicy m in Czech, Słowacji, Austrii, Szwecji, Niemiec.

    W codziennej pracy kierujemy się rzetelnością, uczciwością i konsekwencją, stale ulepszając to co wypracowaliśmy przez blisko 30 lat naszej działalności.

    Z dumą możemy mówić, że jesteśmy numerem 1 w Polsce.

    Miejsce pracy: Chorzów

    Poszukujemy:

    Pełnych zapału nastawionych na rozwój ludzi, komunikatywnych lubiących kontakt z klientem.

    Posługujących się swobodnie w mowie i piśmie j. niemieckim

    Zadania:

    • Nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z klientami z rynków niemieckojęzycznych i krajowego
    • Współtworzenie strategii marketingowych
    • Monitorowanie na bieżąco powierzonego rynku i uzupełnianie handlowych baz danych
    Mile widziane:
    • Znajomość innego języka obcego (angielski, czeski, słowacki)
    • Doświadczenie handlowe
    • Prawo jazdy kat. „B”

    Oferujemy:

    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    Wsparcie zawodowe, szkolenia, przyjazną atmosferę
    Możliwość posługiwania się i doskonalenia języka obcego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    opisopis