Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży krajowej

Print Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

Print Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Cukrowa 22

Szczecin

Lider cyfrowego druku książek w Polsce, firma o zasięgu europejskim będąca trzykrotnym laureatem Diamentów Forbesa poszukuje osoby na stanowisko:

Twoje zadania specjalne:

  • aktywne pozyskiwanie nowych podmiotów handlowych,
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami i dbanie o wizerunek firmy,
  • prowadzenie dokumentacji handlowej w systemie CRM,
  • obsługa klienta; naszymi klientami są głównie wydawcy,
  • udział w międzynarodowych targach książki.

Oczekujemy od Ciebie:

  • komunikatywności,
  • dobrego zarządzania czasem oraz umiejętności organizacyjnych,
  • odpowiedzialności i samodzielności w działaniu,
  • dbałości o szczegóły,
  • dużego zaangażowania,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • doświadczenia zdobytego na stanowisku pracy w dziale handlowym,
  • dobrej znajomości MS Excel.

My dajemy od Siebie:

  • system premiowy powiązany bezpośrednio z osobistymi wynikami pracy,
  • umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie w firmie o zasięgu międzynarodowym nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych i realizowania własnych pomysłów
  • pracę w godzinach 08-16 od poniedziałku do piątku,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy: szkolenia oraz możliwość realizacji własnych projektów,
  • wyjazdy oraz imprezy integracyjne,
  • benefity: lekcje j. angielskiego, karnety sportowe z systemu OK, obiady pracownicze, prywatne ubezpieczenie na życie.

Nie czekaj, wysyłaj swoje CV - nie zapomnij o klauzuli RODO!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Firmę PRINT GROUP sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".

Ogłoszenie archiwalne