Grupa 3S (3S SA 3S Data Center SA)

Specjalista ds. sprzedaży

Grupa 3S (3S SA 3S Data Center SA)O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 21 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż rozwiązań ICT szczególnie z zakresu usług Data Center

  • Budowanie własnej bazy Klientów i rozwijanie bazy już istniejącej

  • Przygotowywanie i prowadzenie rozbudowanych projektów handlowych

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Firmami i Ludźmi

Nasze wymagania

  • Predyspozycje sprzedażowe

  • Umiejętność budowania relacji z Klientami

  • Mile widziana znajomość rynku usług i produktów z branży Data Center oraz security w IT

  • Dodatkowym atutem będzie wiedza na temat nowych technologii w IT

  • Rzetelność, pasja i chęć rozwoju

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pełną dynamiki i różnorodnych zadań pracę w nowoczesnym biurze

  • Codzienny kontakt z ludźmi zaangażowanymi w pracę i posiadającymi ciekawe pasje

  • Narzędzia i szkolenia zgodne z przyjętymi standardami na tym stanowisku

  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę lub współpracy B2B

  • Ubezpieczenie na życie

  • Bogaty pakiet medyczny w Lux med (możliwość rozszerzenia na rodzinę)

  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień