Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

BioSys sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż flagowych produktów z oferty BioSys (specjalistyczne systemy Rejestracji Czasu Pracy wraz z systemami rozliczania, moduły usprawniające ewidencja w przedsiębiorstwach wykraczające poza zakres kadrowy, unikalne systemy Kontroli Dostępu i inne);

  • obsługa zapytań przychodzących od Klientów z sektora B2B;

  • prezentacja systemu w siedzibie Klienta lub z wykorzystaniem zdalnych narzędzi;

  • aktywne pozyskiwanie Klientów z sektora B2B;

  • prowadzenie konsultacji z Klientem, doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań, przygotowywanie spersonalizowanych ofert, opieka merytoryczna na etapie sprzedaży;

  • praca z unikalnymi rozwiązaniami do zarządzania przedsiębiorstwem w obszarze kadrowym, bezpieczeństwa, produktywności. Brak monotonii sprzedażowej. Oferujemy pracę pełną dynamizmu, ciekawą, gdzie każdy Klient jest nowym interesującym wyzwaniem.

Nasze wymagania

  • wysokie zdolności komunikacyjne, umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów, zdolność argumentacji, umiejętność prowadzenia analizy potrzeb Klientów, wysoką kulturę osobistą;

  • dobrą organizację pracy;

  • otwartość na poznanie nowoczesnych technologii informatycznych;

  • mile widziane wykształcenie wyższe;

  • prawo jazdy kat. B;

  • co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub tele-marketingu.

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań, pozwalającą na rozwój w obszarach związanych z informatyką, elektroniką, prawem pracy, bezpieczeństwem pracowników, zarządzaniem produkcją;

  • zdobycie doświadczenia w szybko rozwijającej się firmie w branży IT;

  • pakiet pełnych szkoleń wprowadzających oraz pomoc w poznaniu rozwiązań z zakresu nowoczesnych technologii;

  • możliwość realizacji własnych pomysłów dotyczących strategii sprzedażowej, znaczną autonomię w działaniu;

  • stabilne warunki zatrudnienia (podstawa, umowa o pracę po okresie próbnym, dostęp do pakietu medycznego, możliwość skorzystania z karty multisport), atrakcyjny system premiowy;

  • wszystkie narzędzia potrzebne do realizacji obowiązków (laptop, telefon, samochód);

  • dla najaktywniejszych możliwość awansu w strukturze Działu Handlowego.

Jesteśmy producentem oraz jednym z liderów rynku w branży nowoczesnych technologii sektora IT. Od lat z powodzeniem wdrażamy nasze rozwiązania w sektorze B2B zarówno dla średnich jak i dużych przedsiębiorstw.

Przewiń do profilu firmy