Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. sprzedaży

ATENEUM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Półłanki 12C
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

ATENEUM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Półłanki 12C

Kraków

Firma Ateneum jest ogólnopolskim dystrybutorem zajmującym się hurtową sprzedażą książek, artykułów papierniczych, puzzli, gier oraz zabawek.

Opis stanowiska:

  • realizowanie planów sprzedażowych firmy,
  • ścisła współpraca z przedstawicielami handlowymi,
  • tworzenie ofert handlowych i umów w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby Klienta,
  • analiza rynku i ofert konkurencji,
  • sporządzanie raportów,
  • administracja bazy.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w sprzedaży i pracy z Klientem (warunek konieczny), mile widziane doświadczenie w branży,
  • szeroko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • bardzo dobra znajomość obsługi Excela,
  • znajomość obsługi programu Subiekt GT – mile widziana,
  • samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy w zespole,
  • zdolność strategicznego i analitycznego myślenia,
  • kreatywność i otwartość na zmiany.

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • podstawowe wynagrodzenie i system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju i zgłębienia specyfiki branży.

Ogłoszenie archiwalne