Ta oferta pracy jest nieaktualna od 591 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Oprogramowanie Naukowo-Techniczne Sp. z o.o. Sp. k.

    Firma ONT (www.ont.com.pl) funkcjonuje na polskim rynku od ponad 20 lat. Jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce oprogramowania MATLAB i Simulink (firmy The MathWorks Inc.) służącego do przetwarzania i analizy danych ekonomicznych, technicznych i naukowych, a także wspomagającego projektowanie inżynierskie i prace badawczo-rozwojowe.

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie

    Obowiązki:

    • realizacja miesięcznych i kwartalnych planów sprzedaży;
    • nawiązywanie relacji z potencjalnymi klientami firmy na terenie całego kraju;
    • prowadzenie prezentacji dla klientów;
    • diagnoza potrzeb i zebranie kluczowych informacji o kliencie;
    • przedstawianie i uzgadnianie ofert;
    • bliska współpraca z działem technicznym w zakresie wspierania sprzedaży;
    • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami;

    Oczekujemy:

    • ciągłego aktywnego pozyskiwania nowych klientów;
    • biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • sukcesów w sprzedaży rozwiązań informatycznych, technicznych lub wspomagających prace rozwojowe popartych minimum 5-letnim doświadczeniem;
    • silnego zorientowania się na realizację celów w ramach pracy zespołowej;
    • wysokich umiejętności handlowych i negocjacyjnych;
    • umiejętności budowania relacji z klientami;
    • determinacji w realizacji zadań związanych z nawiązywaniem kontaktów;
    • umiejętności rozwiązywania problemów;
    • stałego pogłębiania znajomości produktów i rynku;
    • wydajnej pracy z wykorzystaniem systemu CRM;
    • systematycznego realizowania wyznaczonych zadań;

    Oferujemy

    • umowę o pracę;
    • konkurencyjny system wynagrodzeń (prowizyjno – premiowy);
    • pracę w doświadczonym, energicznym i międzynarodowym zespole;
    • szkolenia produktowe, także poza granicami kraju;
    • pakiet medyczny;
    • możliwość sprzedaży produktów o uznanej renomie, które są rozpoznawalne na całym świecie;

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, co moża zrobić klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Oprogramowanie Naukowo-Techniczne Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Oprogramowanie Naukowo-Techniczne Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Pod Fortem 19. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.