Ta oferta pracy jest nieaktualna od 311 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Oprogramowanie Naukowo-Techniczne Sp. z o.o. Sp. k.

Firma ONT (www.ont.com.pl) funkcjonuje na polskim rynku od ponad 20 lat. Jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce oprogramowania MATLAB i Simulink (firmy The MathWorks Inc.) służącego do przetwarzania i analizy danych ekonomicznych, technicznych i naukowych, a także wspomagającego projektowanie inżynierskie i prace badawczo-rozwojowe.

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Obowiązki:

  • realizacja miesięcznych i kwartalnych planów sprzedaży;
  • nawiązywanie relacji z potencjalnymi klientami firmy na terenie całego kraju;
  • prowadzenie prezentacji dla klientów;
  • diagnoza potrzeb i zebranie kluczowych informacji o kliencie;
  • przedstawianie i uzgadnianie ofert;
  • bliska współpraca z działem technicznym w zakresie wspierania sprzedaży;
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami;

Oczekujemy:

  • ciągłego aktywnego pozyskiwania nowych klientów;
  • biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • sukcesów w sprzedaży rozwiązań informatycznych, technicznych lub wspomagających prace rozwojowe popartych minimum 5-letnim doświadczeniem;
  • silnego zorientowania się na realizację celów w ramach pracy zespołowej;
  • wysokich umiejętności handlowych i negocjacyjnych;
  • umiejętności budowania relacji z klientami;
  • determinacji w realizacji zadań związanych z nawiązywaniem kontaktów;
  • umiejętności rozwiązywania problemów;
  • stałego pogłębiania znajomości produktów i rynku;
  • wydajnej pracy z wykorzystaniem systemu CRM;
  • systematycznego realizowania wyznaczonych zadań;

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • konkurencyjny system wynagrodzeń (prowizyjno – premiowy);
  • pracę w doświadczonym, energicznym i międzynarodowym zespole;
  • szkolenia produktowe, także poza granicami kraju;
  • pakiet medyczny;
  • możliwość sprzedaży produktów o uznanej renomie, które są rozpoznawalne na całym świecie;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, co moża zrobić klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Oprogramowanie Naukowo-Techniczne Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Oprogramowanie Naukowo-Techniczne Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Pod Fortem 19. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się