Logo Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży

Tutlo Sp. z o.o.O firmie

umowa zlecenie
7 500–12 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Tutlo Sp. z o.o.

Starowiślna 17

Stare Miasto

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Na tym stanowisku MY dostarczamy TOBIE klientów, umówionych przez nasz dział wsparcia sprzedaży - Ty zajmujesz się samym najprzyjemniejszym - sprzedażą.
  • Spotkania będziesz realizował/a na wideorozmowach.
  • Stworzyliśmy system sprzedażowy, na którym będziesz pracował. To zbiór 5-letniego doświadczenia najlepszych handlowców, opracowany przez socjologa, który przy Twoim zaangażowaniu gwarantuje wysokie wyniki.

Nasze wymagania

  • W głównej mierze zaangażowanie, motywacja i dyspozycyjność w godzinach 12 - 20
  • Pewność siebie w rozmowie z klientami oraz umiejętność budowania relacji.
  • Min. pół roczne doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta szerokorozumianej

To oferujemy

  • Gwarantowaną podstawę 4500 zł/brutto + wysokie prowizje, nawet do 12 tyś.
  • Wsparcie zespołu, team leadera i trenera już od pierwszego dnia.
  • Gotowy system sprzedaży, który został wypracowany przez ekspertów.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • bezpłatny kurs języka angielskiego
  • festiwal pizzy
  • sokowe czwartki

Etapy rekrutacji

1

Wysłanie CV

2

Analizujemy dokumenty aplikacyjne do 3 dni

3

Po wstępnej selekcji Aleksander z HR zaprosi Cię na rozmowę

4

Pozytywna opinia Aleksa -> Drugi etap z Managerem

5

Podpisujemy umowę

6

Rozpoczynamy wspólną podróż w świecie Tutlo :)

Ciekawostka

Czy wiesz, że 40% Doradców w naszym dziale sprzedaży pracuje z polecenia innych Doradców?

Zaaplikuj i dowiedz się, dlaczego tak polecamy Tutlo innym :)

Cześć ! Jesteśmy Tutlo! Zastanawiasz się czym się zajmujemy ? ;)

Prowadzimy platformę interaktywną do nauki języka angielskiego. To, co wyróżnia nas na tle innych, to możliwość skorzystania z kursu tu i teraz, bez wcześniejszego umawiania się! ;)

Dodatkowo charakteryzuje nas brak sztywnych ram. To nasz klient decyduje kiedy chce się uczyć. Dzięki indywidualnemu podejściu mamy już ponad 40000 aktywnych użytkowników, którzy korzystają z ponad 50 różnych kursów prowadzonych przez 1500+ native speakerów i lektorów polskojęzycznych.

Druga największa szkołą językowa w Europie rekrutuje handlowców.

Według magazynu Financial Times jesteśmy drugą najszybciej rozwijającą się firmą w Europie, w branży edukacyjnej. Co roku rośniemy o 30-40%.

Jeżeli chcesz od życia więcej, aplikuj do nas!

Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży, Starowiślna 17, Stare Miasto, Kraków