Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży kredytów firmowych

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-09-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od nas dostaniesz:

    Umowę
    o pracę
     Konkursy sprzedażowe Jasną
    ścieżkę kariery

    Przejrzysty system wynagradzania Kartę
    sportową
     Dofinansowanie do świąt
    i wypoczynku
    miejsce pracy: Poznań, nr referencyjny: RKO/148/0918

    Twoje zadania:

    • aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu małych firm oraz klientów indywidualnych
    • kompleksowa obsługa firm w zakresie sprzedaży produktów bankowych i niebankowych
    • realizacja planów sprzedażowych
    • dokonywanie wstępnej analizy dokumentów oraz zdolności kredytowej firmy
    • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów
    • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji rynkowej mBanku

    Potrzebne Ci będzie:

    • łatwość w budowaniu długofalowych kontaktów
    • umiejętność rozpoznawania niewypowiedzianych potrzeb klienta
    • otwartość na pozyskiwanie nowych klientów firmowych
    • dobra znajomość produktów depozytowych, kredytowych i inwestycyjnych
    • minimum 2letnie doświadczenie w pracy z klientem biznesowym
    • wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne
    • prawo jazdy kat. B
    Zobacz co nas cieszy w pracy:
    Przekonaj się jakie będą Twoje powody
    do radości!

    mBank ostrzega:
    Inspirujemy każdego dnia!