Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży Kredytów Online

Carsmile S.A.

3 50015 000 brutto / mies.
  • Prosta 51, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Prosta 51

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Praca z Klientami zainteresowanymi finansowaniem - nie dzwonimy zimnych baz

  • Zdalna sprzedaż usług finansowania zgodnie z potrzebami klienta

  • Pomoc w doborze odpowiednich dla klienta usług finansowych

  • Sprzedaż relacyjna - budujemy zaufanie naszych Klientów

  • Monitorowanie i koordynacja procesu finansowania dla przypisanego klienta

  • Bieżące raportowanie wyników pracy przełożonym

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej produktów i usług finansowych

  • Pracowałeś/aś w branży finansowej, ubezpieczeniowej lub telekomunikacyjnej

  • Potrafisz identyfikować potrzeby klienta oraz doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego produktu realizując regularnie założone cele sprzedażowe

  • Posiadasz nastawienie na realizację zadań i osiąganie celów biznesowych

  • Wiesz na czym polega badanie potrzeb Klienta, finalizowanie sprzedaży

  • Jesteś samodzielny/a w działaniu

  • Cenisz sobie spokój w postaci wynagrodzenia podstawowego ale również chcesz otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne uzależnione wyłącznie od ich zaangażowania i osiąganych wyników

To oferujemy

  • Realny wpływ na otrzymywane wynagrodzenie – podstawa + prowizja (wypłacana co miesiąc, bez górnego progu). Twoja wypłata zależy tylko od Ciebie.

  • Cykliczne konkursy sprzedażowe dla najlepszych handlowców z wysokimi nagrodami

  • Możliwość bardzo szybkiego awansu w ramach nowego projektu lub struktur grupy OLX - rekrutacje na stanowiska managerskie prowadzimy tylko wśród swoich najlepszych pracowników

  • Pakiet świadczeń dodatkowych (opieka medyczna Medicover oraz kartę MultiSport),

  • Pracę w doskonale zlokalizowanym biurze przy Metrze Rondo Daszyńskiego,

  • I przede wszystkim świetną atmosferę bez wymaganych dress code’ów i dostęp do klientów realnie zainteresowanych naszą ofertą (praca na „ciepłych” leadach z portali internetowych Grupy OLX), dzięki czemu praca w Carsmile będzie dla Ciebie dużo łatwiejsza i bardziej satysfakcjonująca.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • liczne konkursy sprzedażowe

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

Carsmile to rynkowy lider w zdalnej sprzedaży samochodów. Działając na rynku od ponad 3 lat sprzedaliśmy kilka tysięcy pojazdów w formule wirtualnego salonu, w 100% zdalnie jako pierwsi w Polsce! Nasza firma to pionier calltech’u w Polsce i wdrażania najnowocześniejszych rozwiązań.

W lipcu 2021 roku powstała nowa platforma do sprzedaży aut używanych – OTOMOTO KLIK, gdzie jako pierwsi na świecie zastosowaliśmy raport diagnostyczny zabezpieczony technologią blockchain.

Od 2020 roku jesteśmy częścią grupy OLX, która zrzesza wiodące marketplace: portale OLX i OTOMOTO.

Przewiń do profilu firmy