Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

Hanplast Energy Sp. z o.o.

4 0006 000 netto (+ VAT) / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie we własnym zakresie nowych Klientów oraz obsługa istniejących odbiorców oraz przekazanych przez CC

  • Doradztwo i sprzedaż produktów firmy Hanplast Energy

  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Obsługa posprzedażowa Klientów firmy

  • Zachowanie wysokich standardów obsługi Klienta

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży fotowoltaicznej/ elektrycznej

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów

  • Nastawienie na ponadprzeciętną jakość obsługi

  • Samodzielność w działaniu

  • Przedsiębiorczość i nastawienie na osiągnięcie celu

  • Znajomość pakietu Microsoft Office

To oferujemy

  • Gwarantowane stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę + wynagrodzenie prowizyjne

  • Bogaty pakiet szkoleń (produktowych, sprzedażowych, kompetencyjnych)

  • Szansę na rozwój, awans i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się spółce

  • Partnerską kulturę organizacji

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Pracę w otwartym kreatywnym Zespole, który stanowi branżę przyszłości

  • Gwarantowany ryczałt za użytkowanie samochodu prywatnego w okresie próbnym

  • Przy stałej współpracy gwarantowany samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia do efektywnego wykonywania pracy

  • Wynagrodzenie 4- 6 tys. netto podstawy + prowizja

HANPLAST ENERGY jest w 100% spółką zależną Hanplast Sp. z o.o. – polskiego producenta modułów fotowoltaicznych Hanplast Solar – powołaną do kompleksowej obsługi inwestycji fotowoltaicznych na zlecenia firm i klientów indywidualnych.

Przewiń do profilu firmy