Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży

SYLVECOO firmie

SYLVECO

Łąka 260F

Łąka (pow. rzeszowski)

Firma produkująca kosmetyki naturalne zatrudni

Zadania:

  • Aktywna sprzedaż telefoniczna
  • Bieżące monitorowanie efektywności sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientem
  • Kompleksowa obsługa klienta
  • Realizowanie planów sprzedażowych

Wymagania:

  • Pozytywne nastawienie do pracy ukierunkowane na osiągnięcie zamierzonych celów
  • Chęć uczenia się, otwartość na zmiany i nowości
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność podejmowania decyzji i konsekwencja w działaniu
  • Mile widziane doświadczenie na analogicznym lub podobnym stanowisku.
  • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Samodyscyplina i umiejętność organizowania pracy własnej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowego (nie ma górnej granicy)
  • Program profesjonalnych szkoleń
  • Niezbędne narzędzia do pracy na wykonywanym stanowisku (telefon, komputer)
  • Możliwości pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży
  • Baza klientów
  • Możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z benefitów m.in. takich jak: Karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez SYLVECO Piela Radosław z siedzibą w Stobiernej."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy