Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

Mokosh Didiuk Sp.k.

Trenów 53

Laski (pow. warszawski zachodni)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie na rynku polskim nowych klientów B2B (sklepy stacjonarne, sklepy internetowe, hotele, gabinety i SPA)

  • profesjonalna obsługa klientów B2B (przyjmowanie zamówień, sporządzanie faktur, reklamacje, przygotowywanie ofert)

  • osiąganie założonych celów sprzedażowych

  • nawiązywanie trwałych relacji biznesowych

  • samodzielne - wzmacnianie pozytywnego wizerunku i jej pozycji firmy na rynku polskim prowadzenie ciekawych projektów sprzedażowych

  • pomoc w organizacji wydarzeń sprzedażowo-marketingowych

  • pomoc w organizacji pracy działu sprzedaży, dzielenie się opinią, nowymi pomysłami mającymi wpływ na sprzedaż

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze sprzedaży B2B

  • doświadczenia w branży kosmetycznej (współpraca z drogeriami, aptekami, hotelami, SPA)

  • umiejętności negocjacyjnych

  • umiejętności organizacji pracy własnej

  • łatwości nawiązywania kontaktów handlowych

  • nastawienia na cel i wyniki sprzedażowe

To oferujemy

  • zatrudnienie od zaraz na umowę o pracę w stałym miejscu

  • ciekawą, rozwojową i pełną wyzwań pracę w energicznym zespole i w świetnej atmosferze

  • bliski kontakt z Zarządem dający możliwość realnego wpływu na kształt firmy, strategię i procesy firmowe

  • program wdrożeniowy na start oraz stały rozwój (szkolenia produktowe i handlowe)

  • niezbędne narzędzia pracy i dodatkowe świadczenia (dofinansowanie karty Multisport).

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami, które zaprosimy na rozmowę.

Mokosh Cosmetics to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się firm na rynku. Jesteśmy nie tylko producentem kosmetyków naturalnych, eksporterem, czy organizacją zaangażowaną w sprawy ekologii. Jesteśmy przede wszystkim Zespołem Zaangażowanych Pasjonatów, ludzi którzy kochają swoją pracę i szanują się nawzajem. Obecnie szukamy osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu i nie boją się wyzwań, a także biorą odpowiedzialność za swoje czyny.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej firmie? Wejdź na www.mokosh.pl

Przewiń do profilu firmy