Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Leasingu

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 10.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Opole

    ING Lease (Polska) Sp. z o.o. należy do międzynarodowej Grupy ING - jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Spółka jest liderem rynku leasingu w Polsce, oferując nowoczesne produkty leasingowe - dopasowane do potrzeb zarówno małych i średnich przedsiębiorstw jak i dużych, międzynarodowych korporacji.

    Aktualnie rozwijamy nowy kanał dystrybucji produktów leasingowych dedykowanych dealerom pojazdów nowych, jak i używanych. Jeżeli masz pasję motoryzacyjną oraz wiedzę finansową i chcesz uczestniczyć w rozwoju marki ING Lease w Polsce, szukamy właśnie Ciebie!

    Twoje zadania:

    • Realizacja planów sprzedażowych spółki
    • Współpraca z Dealerami samochodowymi
    • Pozyskiwanie i budowanie relacji z Dealerami
    • Prowadzenie szkoleń i warsztatów sprzedażowych
    • Sporządzanie ofert i zawieranie umów leasingowych

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie w sprzedaży
    • Łatwość budowania i utrzymywania długotrwałych relacji
    • Systematyczność i konsekwencja w działaniu
    • Samodzielność oraz gotowość do częstego podróżowania
    • Znajomość rynku lokalnego i branży motoryzacyjnej

    Mile widziane:

    • Znajomość produktów wspierających sprzedaż usług leasingowych u dostawcy
    Oferujemy Ci:
    Umowę o współpracy
    na wyłączność (B2B)
    Szkolenia i programy
    rozwojowe
    Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe
    Premię uzależnioną
    od wyników
    Niezbędne narzędzia
    pracy
    Możliwość rozwoju
    w strukturach sprzedaży