Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży

POLBRUK S.A.

  • Krakowska 52, Libiąż
    Libiąż, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Krakowska 52

Libiąż

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów w dziale sprzedaży,

  • Budowanie relacji z klientami według najwyższych standardów obsługi,

  • Prowadzenie rejestru zamówień,

  • Wystawianie dokumentów związanych ze sprzedażą i obrotem towarów na magazynach,

  • Organizacja transportów towarów do i od klienta oraz międzyzakładowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta,

  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • dokładność i sumienność,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku wibroprasowanych wyrobów betonowych. Więcej o nas: www.polbruk.pl,

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez kursy i szkolenia,

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Polbruk S.A. to lider rynku kostki brukowej w Polsce, z 21 zakładami produkcyjnymi oraz silną siecią dystrybucji na terenie całego kraju. Przynależność do irlandzkiej Grupy CRH plc, światowego lidera w produkcji i dystrybucji materiałów budowlanych, motywuje nas do ciągłego, dynamicznego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy