Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży (Life Protection Advisor)

Unum Życie TUiR S.A.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych
  • doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań dla klienta
  • utrzymywanie dobrych relacji i opieką nad obecnymi klientami
  • realizacja planów sprzedażowych
  • udział w szkoleniach i warsztatach zawodowych

Nasze wymagania

Szukamy osób:

• z wykształceniem wyższym

• odnoszących sukcesy w sprzedaży

• skoncentrowanych na realizacji celów i zadań

• otwartych, komunikatywnych

• umiejętnie korzystających z nowoczesnych kanałów online (social media)

• bez doświadczenia w branży ubezpieczeniowej

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w rosnącej, międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej
  • atrakcyjny, wieloelementowy system wynagrodzenia
  • dodatkowe wsparcie finansowe w pierwszych 24 miesiącach pracy
  • udział w licznych konkursach, możliwość zdobycia cennych nagród
  • opiekę medyczną, program emerytalny, pakiet sportowy
  • uczestnictwo w szkoleniach, spotkaniach integracyjnych i wydarzeniach biznesowych

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref: SS/06/21/PPL

Specjalista ds. Sprzedaży (Life Protection Advisor), warmińsko-mazurskie