Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

VERA YOUNG sp. z o.o.

2 50012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwój potencjału klientów istniejących,

  • realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży świec zapachowych,

  • realizowanie założonych celów sprzedażowych,

  • budowanie długotrwałych relacji oraz utrzymywanie stałego kontaktu z klientami,

  • kreowanie dobrego wizerunku firmy,

  • bieżące analizowanie sprzedaży i raportowanie wyników.

Nasze wymagania

  • determinacja w realizacji celów sprzedażowych,

  • otwartość na ludzi, pomysły i zmiany,

  • efektywne zarządzanie własnym czasem i dobre zorganizowanie,

  • doświadczenie w sprzedaży B2B i B2C,

  • inicjatywa w działaniu w zakresie własnych obowiązków, jak również w celu realizacji strategii firmowej,

  • pozytywne nastawienie do Klientów i wykonywanej pracy,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość branży świec zapachowych i kosmetycznej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon.

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz silnie motywujący system premiowy,

  • stabilne zasady współpracy i zatrudnienia,

  • przyjazne środowisko pracy, zgrany zespół i otwartość pracodawcy na innowacje,

  • wpływ na rozwój firmy i naszych produktów.

O nas

Marka Vera Young powstała z miłości do pięknych zapachów i tęsknoty do świec wysokiej jakości. Na polskim rynku przez lata brakowało marek, które dawałyby wystarczająco duży wybór zapachów, spełniały oczekiwania wyrobionego powonienia, oraz potrafiły zaskakiwać nowymi kompozycjami. Wreszcie, po paru latach tworzenia świec dla siebie i znajomych, postanowiliśmy zrobić z tym hobby coś więcej. Tak powstała Vera Young Candles, która od początku stawia sobie za cel zachwyt i zauroczenie, przenoszące odbiorcę do lepszego świata.