Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

IMMERGAS POLSKA SP. Z O.O.

  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Dostawcza 3A

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Stałe monitorowanie rynku pod kątem nowych inwestycji związanych z budową kotłowni

  • Rejestrowanie inwestycji, projektów i zapytań ofertowych w systemie oraz monitorowanie etapów ich realizacji

  • Budowa bazy biur projektowych, nawiązywanie relacji i dbałości o ich utrzymanie

  • Tworzenie katalogu i listy referencyjnej

  • Koordynowanie ofert oraz finalizowanie sprzedaży z wybranymi klientami

  • Wsparcie w obsłudze programów partnerskich dla projektantów

  • Przygotowanie cyklicznych zestawień i raportów dla działu inwestycyjnego

  • Bieżące wsparcie dla regionalnych inżynierów sprzedaży projektowej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu relacjami B2B i monitorowaniem rynku (mile widziane na rynku biur projektowych, branży HVAC)

  • Samodzielność i proaktywna postawa w działaniu

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, mile widziane umiejętności negocjacyjne

  • Gotowość do zróżnicowanego charakteru pracy (m.in. praca koncepcyjna, administracyjna, analityczna)

  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych (głównie w czasie wdrożenia)

  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Program wdrożenia w nowe obowiązki, w tym szkolenia produktowe

  • Środowisko pracy sprzyjające wymianie wiedzy, doskonaleniu procesów i narzędzi pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego np. w kierunku wsparcia technicznego

  • Zróżnicowany pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Immergas Polska, producent pomp ciepła i kotłów gazowych. Immergas jest częścią międzynarodowej grupy Immerfin, działającej w branży grzewczej od ponad 55 lat. Polski oddział obchodzi obecnie jubileusz 25-lecia działalności.

Podstawowa oferta firmy to rozwiązaniami dla mieszkań i domów, czyli kotły gazowe od 12 kW do 35 kW, świetnie sprawdzające się również w inwestycjach wielorodzinnych, wymagających zastosowania wielu urządzeń małej mocy. Oprócz gazowych kotłów kondensacyjnych firma rozwija ofertę pomp ciepła typu monoblock i split oraz hybrydowych pomp ciepła, a urządzenia marki Immergas spełniają normy rządowego programu “Czyste Powietrze”. Drugim ogniwem spółki jest segment oferty obiektowej, z ofertą kotłów o mocy do 900KW, pozwalających na tworzenie systemów kaskadowych pokrywających zapotrzebowanie obiektów komercyjnych, deweloperskich i użyteczności publicznej. Firma jest laureatem wielu nagród. Trzykrotnie znalazła się w gronie laureatów „Diamentów Forbes” w 2018, 2020 i 2021 roku.

Przewiń do profilu firmy