Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1208 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    • sprzedaż produktów ING
    • docieranie i pozyskiwanie nowych Klientów
    • obsługa Klientów, obsługa posprzedażowa
    • przygotowywanie dla Klientów indywidualnych rozwiązań z zakresu finansów
    • współpraca z Klientami indywidualnymi i firmowymi
    • realizacja nałożonych celów biznesowych
    • udział we wdrażaniu nowego projektu sprzedaży
    • udział we wdrażaniu nowych innowacyjnych standardów sprzedaży

    Wymagania:
    • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta (mile widziane)
    • łatwość nawiązywania relacji biznesowych
    • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • komunikatywność, zaangażowanie
    • mocne zorientowanie na cel i Klienta
    • chęć rozwijania się i doskonalenia własnych umiejętności

    Oferujemy:
    • pracę w stabilnej instytucji finansowej
    • udział w nowym programie sprzedaży oraz pracę w oparciu o nowe innowacyjne standardy sprzedaży
    • profesjonalne szkolenie, na którym nauczymy Cię jak pozyskiwać Klientów, jak pracować z Klientami - wszystkiego dowiesz się od nas
    • wynagrodzenie: część stała oraz prowizja
    • umówione spotkania z Klientami
    • pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa)
    • dofinansowanie za zakup laptopa - dostaniesz od nas pieniądze za zakup własnego laptopa do pracy
    • pełną opiekę dedykowanego menedżera, który nauczy się wszystkiego, co jest potrzebne do wykonywania pracy i bycia skutecznym sprzedawcą
    • udział w nowym programie w firmie
    • możliwość sprzedaży produktów, które cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony Klientów
    bottom