Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Volokno EU Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

5 500‐11 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Gdańska 80
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Volokno EU Sp. z o.o. Sp.k.

Gdańska 80

Łódź

Będziesz odpowiedzialny za realizację celów sprzedażowych, a także obsługę klientów. Na starcie zostaniesz objęty programem wdrożeniowym oraz otrzymasz gotową bazę klientów.

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów krajowych i zagranicznych,
  • kompletowanie zamówień,
  • stałe monitorowanie cen rynkowych produktów i zapotrzebowanie klientów,
  • planowanie i raportowanie własnej pracy,
  • wyjazdy służbowe zagraniczne.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • bogaty pakiet medyczny,
  • karta FitProfit,
  • stały rozwój i doświadczenie w sprzedaży,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy