Ta oferta pracy jest nieaktualna od 37 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 21.03.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Nowy Styl - Twój globalny dostawca krzeseł i mebli

Grupa Nowy Styl to europejski lider w zakresie kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Unikatowy model biznesowy Grupy pozwala dostarczać klientom kompleksową usługę wyposażania wnętrz w oparciu o dogłębną analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności, organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Firma codziennie wyposaża nowe biurowce, centra konferencyjne, kina, stadiony, obiekty muzyczne, sportowe i wielofunkcyjne.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata/kandydatki do oddziału w Łodzi na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: SDSL/01/2017

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych;
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Doświadczenie w pracy w branży meblowej będzie dodatkowym atutem;
  • Obsługa komputera, bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Dyspozycyjność do pracy przez 5 dni w tygodniu;
  • Prawo jazdy kategorii B;

Obowiązki:

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy;
  • Podtrzymywanie relacji handlowych z Klientami;
  • Pozyskiwanie nowych Klientów;
  • Przygotowywanie ofert oraz ich prezentacja;
  • Aktualizacja baz danych;

Oferujemy:

  • Bardzo ciekawą pracę w jednej z największych międzynarodowych firm z branży meblarskiej
  • w Europie
  • Wdrożenie do branży i system szkoleń
  • Wynagrodzenie składające się z części stałej i premii uzależnionej od wyników sprzedażowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Jasno określoną ścieżkę kariery w firmie
  • Dużą samodzielność w działaniu i elastyczny czas pracy
  • Wszelkie narzędzia potrzebne do realizacji zadań

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ.

W tytule maila prosimy o wpisanie nr referencyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

 Zapraszamy na naszą stronę: www.nowystylgroup.com

Zgodnie z art. 221 ust. 1 i 4 Kodeksu Pracy, pracodawca ma prawo żądać od osoby ubiegającej się o zatrudnienie podania danych osobowych obejmujących: imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia oraz innych danych osobowych jeżeli obowiązek ich podania wynika z odrębnych przepisów. Podanie dodatkowych danych osobowych (innych niż w/w) jest dobrowolne. Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 2015. Poz. 2135 z późn. zm.) informujemy, że administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Nowy Styl Sp. z o. o. z siedzibą w Krośnie (38-400), ul. Pużaka 49. Dane osobowe mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.

Nasze marki
www.NowyStylGroup.com

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się