Ta oferta pracy jest nieaktualna od 237 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Interesujesz się sprzedażą i chcesz pracować w młodej i dynamicznie rozwijającej się firmie? Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży do naszej siedziby w Łodzi. Zajmujemy się produkcją medali, monet okolicznościowych oraz metalowych gadżetów reklamowych.
    Miejsce pracy: Łódź

    Zadania jakie na Ciebie czekają:

    • praca w nowo powstającym zespole zajmującym się aktywną sprzedażą
    • nawiązywanie kontaktu z organizatorami imprez sportowych oraz osobami decyzyjnymi w dużych firmach
    • negocjacje handlowe i skuteczne domykanie sprzedaży
    • koordynacja realizacji zamówień z działem graficznym i produkcją
    • obsługa systemu automatyzującego procesy sprzedażowe oraz systemu CRM

    Czego oczekujemy?

    • umiejętności nawiązywania i podtrzymania kontaktu z osobami zajmującymi wysokie stanowiska
    • znajomość języka angielskiego
    • doświadczenia w sprzedaży B2B
    • samodzielności oraz inicjatywy w ciągłym rozwijaniu procesu sprzedaży

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu prowizyjnego
    • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
    • pracę w innowacyjnej, szybko rozwijającej się firmie
    • laptop i telefon służbowy
    • możliwość rozwoju i szkolenia
    • ubezpieczenie na życie UNIQUA,
    • stałe godziny pracy (8-16) z możliwością pracy zdalnej
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."