Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

ELECTROLUX POLAND

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentowanie i budowanie silnej marki Electrolux.

  • Dbałość o jakość ekspozycji produktów.

  • Uzupełnianie braków w ekspozycji.

  • Analiza i raportowanie udziałów w ekspozycji.

  • Rozmieszczanie materiałów POS, ekspozytorów oraz innych materiałów demonstrujących zalety produktów w sklepach.

  • Wprowadzanie promocji konsumenckich na poziomie sklepu (materiały, informacja dla personelu).

  • Analiza skuteczności ww. działań (raportowanie i proponowanie adekwatnych rozwiązań odpowiednim działom).

  • Rozwiązywanie problemów naszych klientów na poziomie sklepu.

  • Benchmarking, analiza i raportowanie działań konkurencji.

  • Przeprowadzanie szkoleń produktowych na poziomie sklepu.

Nasze wymagania

  • Jesteś otwarty/a na ludzi, nowe doświadczenia i wyzwania.

  • Posiadasz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz potrafisz współpracować na różnych poziomach organizacji oraz z partnerami z zewnątrz.

  • Umiejętnie negocjujesz i skutecznie przekonujesz do najlepszych rozwiązań.

  • Posiadasz analityczny umysł, potrafisz dostrzegać zależności i wyciągać trafne wnioski.

  • Proaktywnie podchodzisz do rozwiązywania problemów i pojawiających się wyzwań.

  • Jesteś nastawiony/a na ciągłe aktualizowanie wiedzy, benchmarking, poszukiwanie najlepszych praktyk.

  • Potrafisz zarządzać własnym czasem, pracować z wieloma zadaniami jednocześnie i nadawać im priorytety.

  • Łatwo adaptujesz się do zmian, nowych sytuacji i działań pod presją czasu.

  • Obsługa pakietu MS Office (Excel, Power Point, Word).

  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do częstego podróżowania.

  • Miejsce zamieszkania na terenie pracy.

  • Gotowość do współpracy w oparciu o samozatrudnienie.

To oferujemy

  • Współpracę w firmie będącej liderem branży na rynku.

  • Samodzielność w działaniu.

  • Możliwość dalszego rozwoju w strukturach Electrolux

  • Niezbędnie szkolenia z zakresu produktu oraz kompetencji miękkich

  • Możliwość udziału w spotkaniach branżowych.

Dlaczego Electrolux?

  • Charakteryzuje nas niepowtarzalna atmosfera pracy (szwedzka kultura organizacyjna).

  • Spotkasz się tu z dynamiczną pracą i interesującymi wyzwaniami.

  • Znajdziesz możliwość współpracy z ekspertami w dziedzinie AGD i sprzedaży.

  • Wykorzystaj tę możliwość na podniesienie swoich umiejętności i wymianę wiedzy.

Codziennie podejmując nowe wyzwania nasz zespół Sell Out Specjalistów napędza sprzedaż i wspiera strategię Electrolux na terenie całej Polski. Poprzez cztery główne obszary działania, jakimi są: merchandising, szkolenia produktowe personelu w sklepach, dbanie o jakość ekspozycji oraz analiza danych z podległego obszaru, nie tylko realizuje wyniki, ale również aktywnie proponuje rozwiązania kształtujące wizerunek naszej marki.

W związku z rozwojem istniejącego od 2016 działu Sell Out Specjalistów na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży poszukujemy osoby która wzmocni nasz zespół w rejonie centrum ( województwo mazowieckie i łódzkie)

Przewiń do profilu firmy