Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

CLINBIT SP. Z O. O.

5 0007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prezentowanie Hubeg naszym potencjalnym klientom – wszelkie kanały dotarcia są dla nas okej, byle skutecznie!

  • Zarządzanie bazą potencjalnych klientów i aktywne jej rozbudowywanie

  • Spotkania z klientami Hubeg

  • Sprawowanie opieki nad całym cyklem sprzedaży – od poszukiwania do zamknięcia

  • Edukowanie klientów jak korzystać z Hubeg

Nasze wymagania

  • Masz minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży

  • Praca zdalna jest dla Ciebie okej i jesteś gotowy na podróże po Polsce do najważniejszych klientów

  • Umiesz szukać szans sprzedażowych tam, gdzie inni się już poddają

  • Aktywnie poszukujesz nowych kanałów dotarcia do klientów

  • Masz wysoką kulturę osobistą i zaangażowanie w to, co robisz

  • Jesteś systematyczny i kreatywny

  • Potrafisz budować angażujące relacje z klientami

  • Wytrwale dążysz do celu, jesteś zorientowany na wynik

  • Chcesz przebijać sufity sprzedażowe

  • Jesteś ambitny i pozytywnie nastawiony do świata

To oferujemy

  • Umowa B2B dostosowana do Twoich potrzeb

  • Elastyczne godziny pracy – dla nas liczy się efekt

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Miesięczne konkursy sprzedażowe wspomagające realizacje celów biznesowych

  • Pelne wdrożenie w system Hubeg i warsztaty z argumentacji do klientów

  • Stajesz się częścią naszej firmy, a nie tylko dla nas pracujesz

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • Współtworzysz start-up

Zadanie:

To jest nasza strona: https://hubeg.com/pl/. Twój cel to pozyskać x studiów EMS w Polsce – jak to zrobisz? Przygotuj na naszą rozmowe 1-3 slajdy o tym.

Branża fitness ma wiele twarzy, ale to już pewnie wiesz. Hubeg to polski start-up założony w 2019 roku oferujący dedykowany software do zarządzania studiami EMS w formie aplikacji webowej, dostosowany do potrzeb studiów indywidualnych, sieci oraz modelu franczyzowego. Hubeg to jedyny w Polsce dedykowany system do zarządzania biznesem EMS. Działamy również globalnie, bardzo szybko się rozwijamy, mamy ambitne cele i potrzebujemy Ciebie, żeby rozwinąć naszą sprzedaż!

Praca w Hubeg daje dużą elastycznosc: 100% zdalny model połączony z wizytami u klientów w całej Polsce. Twoim głównym zadaniem na początku będzie wsparcie rozwoju sprzedaży Hubeg w Polsce, ale ponieważ dbamy o Twój rozwój i zależy nam, żeby każdy z naszego zespołu miał realny wpływ na produkt, który oferujemy – będziesz mógł się angażowac również w działania marketingowe oraz tworzenie kolejnych wersji Hubeg!

Przewiń do profilu firmy