Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Logistyki Kontraktowej

GEFCO Polska

  • Natolin (pow. grodziski)

    Natolin (pow. grodziski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż i rozwój biznesu magazynowego

  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych

  • Aktywne identyfikowanie zapytań ofertowych, raportowanie i monitorowanie cyklu sprzedażowego

  • Opracowanie i prezentacja ofert dla kluczowych klientów

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Ścisła współpraca z działami operacyjnymi w celu zapewnienia najwyższego poziomu świadczonych usług

  • Wyszukiwanie informacji o działaniach konkurencji

  • Współpraca przy tworzeniu i realizacja budżetu w zakresie sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży usług logistyki kontraktowej – min. 2 letnie

  • Znajomość standardów obsługi klienta i technik sprzedaży w branży TSL

  • Znajomość branży Automotive – mile widziana

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów, komunikatywność

  • Wysoki poziom kultury osobistej i znajomość etykiety biznesu

  • Wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ciekawą i dynamiczną pracę w firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny system wynagradzania

  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer przenośny, samochód służbowy, telefon komórkowy)

  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie dla pracownika i rodziny)

  • System benefitów: karta Multisport, bilety do kina, teatru, imprez kulturalnych, system rabatowy, bony świąteczne dla pracownika i jego dzieci;

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

GEFCO Polska Sp. z o.o. to globalny ekspert w zakresie logistyki dla przemysłu i lider w logistyce motoryzacyjnej. Oferta firmy obejmuje główne usługi logistyczne (transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, magazynowanie), logistykę zintegrowaną (zarządzanie opakowaniami zwrotnymi, reprezentację celną i podatkową, logistykę zaopatrzenia i dystrybucji, logistykę pojazdów gotowych), rozwiązania strategiczne 4 PL (projektowanie całościowych rozwiązań logistycznych i kompleksową obsługę klienta), a także rozwiązania dedykowane (obsługę transportów specjalnych, logistykę projektową, logistykę eventów).

Przewiń do profilu firmy