Specjalista ds. Sprzedaży - Logistyki

  • Sopot, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-05
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 2018-07-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dołącz do nas!

    Atena - Usługi Informatyczne i Finansowe S.A. projektuje, wdraża i integruje kompleksowe systemy informatyczne dla biznesu. Specjalizuje się w produktach dla rynku ubezpieczeniowego. Od lat ma pozycję wiodącego dostawcy systemów dla tej branży. Opracowuje własne rozwiązania "pod klucz" z zakresów back-office, front office, middleware oraz business intelligence.

    Miejsce pracy: Sopot
    Oczekiwania:
    • Doświadczenie w obszarze sprzedaży i obsłudze klienta B2B,
    • Wiedza z zakresu logistyki,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
    • Samodzielność, komunikatywność, otwartość, dyspozycyjność,
    • Chęć rozwoju, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Sprawna organizacja pracy własnej.

    Zadania:

    • Utrzymywanie kontaktu i prowadzenie negocjacji z dostawcami oraz klientami,
    • Obsługa handlowa kontrahentów firmy,
    • Realizacja zakupów na potrzeby prowadzonych projektów,
    • Realizacja zadań w procesie logistyki, prowadzenia magazynu oraz fakturowania.

    Mile widziane:

    • Znajomość branży i technologii IT

    Na co możesz liczyć?

    • Indywidualną opiekę medyczną,
    • Elastyczne godziny pracy,
    • Dofinansowanie do karty Multisport,
    • Sekcje sportowe,
    • Możliwość udziału w konferencjach, szkoleniach, certyfikacjach,
    • Możliwość prowadzenia wykładów dla studentów uczelni technicznych,
    • Możliwość publikacji na blogu technologicznym Ateny,
    • Warsztaty dla Twoich dzieci podczas ferii zimowych oraz wakacji,
    • Imprezy integracyjne, sportowe oraz rodzinne,
    • Pokoje relaksu,
    • Stołówkę na miejscu,
    • Zniżkę na ubezpieczenia.

    Aplikacje bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

    ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.
    ul. Rzemieślnicza 33
    81-855 Sopot

    Zapewniamy całkowitą dyskrecję.

    W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:  „Oświadczam, że przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji przez Atena Usługi Informatyczne i Finansowe Spółka akcyjna z siedzibą w Sopocie przy ul. Rzemieślniczej 33, 81-855 Sopot, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 r., tom 1, poz. 1182 ze zm.).”

    Osoby zainteresowane pozostawieniem swoich danych w bazie Ateny w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Atena Usługi Informatyczne i Finansowe Spółka akcyjna z siedzibą w Sopocie przy ul. Rzemieślniczej 33, 81-855 Sopot w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

    bottom