Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży lokali inwestycyjnych

ARCHE S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie inwestorów na produkty inwestycyjne Grupy Arche w systemie condo,
  • nawiązywanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z inwestorami,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • reprezentacja firmy na spotkaniach biznesowych,
  • analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji,
  • tworzenie i aktualizowanie bazy danych,
  • raportowanie,
  • reprezentowanie firmy na targach i innych eventach,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży nieruchomości lub/i produktów inwestycyjnych,
  • umiejętność prowadzenia aktywnej sprzedaży,
  • wykształcenie min średnie,
  • znajomość rynku Condo,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • umiejętność prowadzenia rozmów bezpośrednich, telefonicznych i negocjacji handlowych,
  • orientacja na wynik,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie działającej 30 lat na rynku,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od wyników,
  • pracę w zgranym zespole,
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności wraz z rozwojem firmy.

Witamy Optymistycznie każdego naszego Gościa, któremu dajemy możliwość poznawania regionów dotąd nieodkrytych i spędzenia niesamowitych chwil w historycznych obiektach. W sieci hoteli Arche inspirujemy się tradycją i historią, dlatego każdy nasz hotel to wyjątkowe miejsce, wyznaczające zupełnie nowy i niespotykany kierunek w hotelarstwie. Kochamy niecodzienność, podążamy swoimi ścieżkami i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Jeżeli chcesz pracować w przyjaznym miejscu i dbającym o potrzeby innych aplikuj do nas.

Grupa Arche SA - W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy chętnych osób do pracy w Dziale Marketingu

Specjalista ds. sprzedaży lokali inwestycyjnych, Warszawa