Ta oferta pracy jest nieaktualna od 254 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant Handlowy

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 04.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obszary działania: województwo podkarpackie, małopolskie, lubelskie
    Numer referencyjny: SPRZEDAŻ/2017

    Opis stanowiska:

    • Aktywne pozyskiwanie Klientów
    • Badanie i kreowanie potrzeb Klientów w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT /opcjonalnie systemów ERP/
    • Prowadzenie procesu sprzedażowego (spotkania, organizowanie prezentacji, przygotowywanie ofert oraz umów, negocjacje) we współpracy z działem wsparcia sprzedaży
    • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

    Zatrudnimy właśnie Ciebie, jeśli posiadasz:

    • Doświadczenie w sprzedaży w kanale B2B – min. 2 lata
    • Wiedzę z zakresu zaawansowanych rozwiązań IT /opcjonalnie systemów ERP/
    • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania trwałych, pozytywnych relacji z Klientem
    • Bardzo dobrą organizację pracy
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
    • Prawo jazdy kategorii B.

    Aplikacje zawierające: list motywacyjny oraz CV z aktualnym zdjęciem należy wysyłać za pomocą przycisku APLIKUJ z tytułem wiadomości zawierającym kod stanowiska: SPRZEDAŻ/2017

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

    Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 677)”