Ta oferta pracy jest nieaktualna od 42 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant Handlowy

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 2017-10-04

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Obszary działania: województwo podkarpackie, małopolskie, lubelskie
Numer referencyjny: SPRZEDAŻ/2017

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów
  • Badanie i kreowanie potrzeb Klientów w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT /opcjonalnie systemów ERP/
  • Prowadzenie procesu sprzedażowego (spotkania, organizowanie prezentacji, przygotowywanie ofert oraz umów, negocjacje) we współpracy z działem wsparcia sprzedaży
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

Zatrudnimy właśnie Ciebie, jeśli posiadasz:

  • Doświadczenie w sprzedaży w kanale B2B – min. 2 lata
  • Wiedzę z zakresu zaawansowanych rozwiązań IT /opcjonalnie systemów ERP/
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania trwałych, pozytywnych relacji z Klientem
  • Bardzo dobrą organizację pracy
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Aplikacje zawierające: list motywacyjny oraz CV z aktualnym zdjęciem należy wysyłać za pomocą przycisku APLIKUJ z tytułem wiadomości zawierającym kod stanowiska: SPRZEDAŻ/2017

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 677)”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się