Specjalista ds. sprzedaży

Loginex Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów na usługi spedycyjne i transportowe, a także opieka nad dotychczasowymi.

  • Realizacja planów sprzedażowych.

  • Budowanie i utrzymywanie stałych długofalowych relacji z klientami.

  • Obserwacja i analiza działań konkurencji, pozyskiwanie informacji o zmianach w otoczeniu rynkowym.

  • Współpraca z działami operacyjnymi firmy w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klientów.

  • Uczestnictwo w przygotowywaniu kontraktów, ofert handlowych.

  • Dbałość o dobry wizerunek firmy (uczestnictwo w przetargach, w targach).

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w branży TSL poparte sukcesami na podobnym stanowisku.

  • Zainteresowanie rynkiem usług logistycznych w transporcie morskim, lotniczym, kolejowym i drogowym.

  • Swobodna umiejętność komunikowania się w języku angielskim (znajomość kolejnego języka będzie dodatkowym atutem).

  • Doświadczenie w działaniach handlowych.

  • Wysoka motywacja, zaangażowanie oraz przedsiębiorczość.

  • Orientacja na realizację celów.

  • Wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:

  • chciałbyś / chciałabyś być zatrudniony/a na umowę o pracę bądź umowę B2B w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z polskim kapitałem,

  • interesuje Cię możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej,

  • dobra atmosfera w pracy wśród zgranego zespołu jest dla Ciebie istotna,

  • lubisz uprawiać sport, a dofinansowanie do karty Multi-Sport będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem,

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej jest dla Ciebie ważnym aspektem,

  • cenisz sobie pracę, która jest pełna wyzwań,

  • czasem potrzebujesz się odprężyć na imprezach firmowych 😊.

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działająca w sektorze logistyki. Świadczymy usługi transportu i spedycji w całej Europie i na świecie. Działamy obsługując fracht drogowy, kolejowy, morski oraz lotniczy.

Nieustannie rozbudowujemy naszą nowoczesną flotę. Dodatkowo współpracujemy ze starannie dobranymi dostawcami usług przewozowych.

W firmie Loginex wierzymy, że najważniejszym elementem firmy są pracownicy. To ich kompetencje, doświadczenie, zdolność do przewidywania i umiejętność podejmowania trafnych decyzji, wpływają na nieprzerwane zadowolenie klientów i zaufanie, jakim nas obdarzają.

Dołącz do naszego zespołu, by wspólnie celebrować nasze sukcesy.

Przewiń do profilu firmy