Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

eLeader Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie kontaktów handlowych oraz współpraca z klientami i partnerami biznesowymi

  • przygotowywanie ofert

  • negocjowanie umów handlowych

  • uczestnictwo w spotkaniach biznesowych, konferencjach i seminariach branżowych

  • analiza rynku, konkurencji, poszukiwanie potencjalnych szans dla sprzedaży produktów firmy

  • sprzedaż oprogramowania na międzynarodowym rynku korporacyjnym

Nasze wymagania

  • umiejętności handlowe i negocjacyjne

  • wysoka kultura osobista

  • zdolności komunikacyjne i umiejętność budowania relacji

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • gotowość do odbywania podróży służbowych

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta w sektorze B2B

  • znajomość branży IT

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • pracę z doświadczonymi handlowcami

  • umowę o pracę lub inne dogodne formy zatrudnienia;

  • elastyczny czas pracy

  • atmosferę otwartości i współpracy w zgranym zespole

  • współfinansowanie programu MultiSport, prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

eLeader Sp. z o.o.

Dynamicznie rozwijająca się polska firma high-tech eLeader, posiadająca wdrożenia w ponad 80 krajach świata, pionier na rynku aplikacji mobilnych, laureat konkursów i rankingów branżowych w Polsce i na świecie (Deloitte Fast Technology, Red Herring Top 100, Juniper Research, Gartner), o swobodnej kulturze organizacyjnej zaprasza do swojego zespołu w Lublinie ambitne i poszukujące wyzwań osoby na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Przewiń do profilu firmy