Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Podczas wdrożenia do firmy zapewnimy Ci pełen pakiet startowy składający sie z:

• pełnego wsparcia organizacyjnego, w tym wsparcia managerskiego i opieki doświadczonych pracowników,

• pakietu szkoleń rozwojowych i produktowych, podczas których poznasz wszystkie nasze rozwiązania i produkty skierowane do Klienta biznesowego.

Do Twoich zadań będzie należało:

• realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych,

• doradztwo i współpraca z powierzonymi i pozyskanymi Klientami w zakresie rozwiązań związanych z promocja, reklama i marketingiem internetowym,

• rozwijanie sprzedaży poprzez różnorodne działania i aktywność handlowa (cross-selling, up-selling, pozyskiwanie nowych klientów, wdrażanie nowych produktów i usług),

• budowanie i podtrzymywanie długoterminowych relacji biznesowych z Klientami, w tym tworzenie ofert i prowadzenie prezentacji sprzedażowych,

• inicjowanie, kreowanie i realizowanie nowych pomysłów i rozwiązań w oparciu o potrzeby Twoich Klientów,

• monitorowanie, analizowanie i optymalizacja pod względem efektywności prowadzonych kampanii reklamowych oraz tworzenie niezbędnych raportów i rekomendacji.

Nasze wymagania

  • wysokie kompetencje sprzedażowe oraz orientacja na realizacje celów,
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku (pozyskiwanie nowych klientów, planowanie i sprzedaż kampanii reklamowych w Internecie, realizacja projektów specjalnych, współpraca z agencjami reklamowymi),
  • minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze bezpośredniej sprzedaży,
  • znajomość specyfiki i form reklamy internetowej,
  • bardzo dobra organizacji pracy i samodzielność w realizacji zadań,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w dużej, stabilnej firmie z produktami, które są silnymi i znanymi na rynku markami,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • godziny pracy umożliwiające Ci łączenie życia zawodowego z prywatnym,
  • stabilne wynagrodzenie składające sie z wynagrodzenia zasadniczego plus prowizji,
  • realną perspektywę awansu w ramach struktury firmy,
  • dostęp do unikalnej wiedzy w zakresie nowoczesnych technologii, Internetu i rozwiązań multimedialnych, podnoszący Twoja wartość na rynku pracy,
  • możliwość łączenia swoich pasji z życiem zawodowym poprzez udział w tematycznych projektach prowadzonych przez nasza firmę.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Polska Press Grupa to wiodący koncern medialny w Polsce. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników. Rozwijając własną sieć portali informacyjnych, społecznościowych oraz biznesowych skupiamy się na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym o stały rozwój unikalnych na rynku kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych. Zapraszamy osoby, które chcą tworzyć nasz zespół do aplikowania na stanowisko:

Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press staniemy się Administratorem Twoich danych. Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji: https://polskapress.pl/pl/kariera/nota-informacyjna-dla-kandydatow-1

Zapraszamy do zapoznania sie z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Specjalista ds. sprzedaży, Lublin