Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Sprzedaży

Raben Logistics Polska sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych;

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi partnerami;

  • Realizacja planów sprzedaży transportu drogowego krajowego i międzynarodowego;

  • Prowadzenie kompleksowego procesu sprzedaży w modelu doradczym;

  • Współpracy z działami operacyjnymi oraz innymi spółkami w Grupie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w aktywnym procesowym pozyskiwaniu nowych klientów biznesowych;

  • Rozwinięte umiejętności prezentacyjne i umiejętność aktywnego słuchania;

  • Lubisz pracę z Ludźmi - umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;

  • Zaangażowanie - DRIVE do działania i rozwoju osobistego;

  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku i organizacja pracy;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację;

  • Wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Możliwość codziennego bezpośredniego kontaktu z klientami biznesowymi –liderami w swoich obszarach;

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop i samochód służbowy);

  • Umowę na zastępstwo;

  • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa lub bilety do kina, paczki dla pracowników, karty zniżkowe na paliwo, karty Sim dla Ciebie i rodziny w atrakcyjnej cenie itp.;

  • Samodzielność, zaufanie i wsparcie ze strony kierownictwa;

  • Kompleksowy program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki pracy na stanowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • paliwo w korzystnej cenie

  • benefity z systemu Kafeteryjnego MyBenefit

  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia

  • zniżki z kartą Makro

Co nas wyróżnia?

  • Uwielbiamy wyzwania i nowe projekty.

  • Praca w zespole wyzwala w nas energię.

  • Wkładamy całe serce we wszystko, co robimy.

  • Uczymy się od siebie nawzajem.

Dołączysz do fantastycznego zespołu, który sprawi, ze szybko poznasz tajniki nowej pracy. Każdy projekt będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą.

U nas nie ma miejsca na nudę!

Razem wiele zdziałacie!

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Przewiń do profilu firmy