Oferta pracy

AS/04/21
LENTEX S.A.

Specjalista ds. sprzedaży

LENTEX S.A.O firmie

LENTEX S.A.

Powstańców Śląskich 54

Lubliniec

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów;

  • Realizacja założonego planu sprzedaży;

  • Obsługa zamówień;

  • Zakładanie Kart Wyrobu dla wyrobów niestandardowych zamawianych przez klientów i postepowanie zgodnie z przyjętą procedurą;

  • Przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych i przeprowadzanie procesu reklamacji zgodnie z przyjętą procedurą;

  • Współpraca z Menadżerami odpowiedzialnymi za planowanie produkcji w celu optymalizacji realizacji zamówień oraz stanów magazynowych;

  • Bieżące monitorowanie należności odbiorców i limitów kredytowania (ogólnego salda zadłużenia oraz salda należności przeterminowanych);

  • Tworzenie codziennej prognozy sprzedaży;

  • Współpraca przy tworzeniu Rocznego Budżetu Działu Sprzedaży;

  • Wykonywanie bieżących, kwartalnych i rocznych analiz sprzedaży;

  • Bieżące odpowiadanie na zapytania ofertowe klientów;

  • Organizacja dostaw do klientów;

  • Bieżące rozliczanie zleceń transportowych;

  • Comiesięczne zakładanie rezerw finansowych na poczet kosztów transportu i rozliczanie kosztów transportu za pomocą wewnętrznej aplikacji w sieci Intranet.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Umiejętności sprzedażowe;

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office;

  • Samodzielność, umiejętność organizacji pracy;

  • Komunikatywność, nastawienie na realizację celów;

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

Mile widziane

  • Dobra znajomość drugiego języka obcego (szczególnie jęz. niemieckiego);

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Znajomość branży wykładzinowej będzie dużym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • spotkania integracyjne

    • siłownia w biurze

    • firmowa drużyna sportowa

    • program emerytalny

    • preferencyjne pożyczki

    • parking dla pracowników

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • dofinansowanie do prywatnej edukacji dzieci

    • dofinansowanie wypoczynku

    • dofinansowanie wakacji dzieci

    • wyprawka dla dziecka

    • wyprawka szkolna

    • paczki świąteczne

    • program rekomendacji pracowników

    • możliwość uzyskania uprawnień

    • inicjatywy dobroczynne

    LENTEX S.A.

    LENTEX SA to czołowy producent elastycznych wykładzin mieszkaniowych i obiektowych z PVC oraz wiodący na rynku polskim producent włóknin.

    LENTEX SA to firma łącząca ponad 100 - letnią tradycję z nowoczesnością, czego efektem jest znana marka i ugruntowana pozycja firmy na rynku w kraju i za granicą.

    Przewiń do profilu firmy
    Tak się u nas pracuje