Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1367 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży

  • lubuskie
  • Specjalista
  • 16.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     Firma KALICH Justyna Kalich poszukuje dla swojego Partnera, kandydatów na stanowisko:

    Miejsce wykonywanej pracy: Cały kraj

    Opis stanowiska:

    • pozyskiwanie i obsługa klientów w zakresie świadczonych usług
    • aktywna sprzedaż produktów
    • dokonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych
    • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
    • udział w akcjach marketingowych

    Wymagania:

    • wykształcenie min średnie
    • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem
    • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność
    • mile widziane doświadczenie w branży finansowej
    • stanowisko przystosowane dla osób niepełnosprawnych

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
    • kompleksowe szkolenie
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych