Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży

LABAO firmie

3 0007 500 brutto / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa napływających gorących leadów – od 20 do 50 rozmów dziennie, według przygotowanych już skryptów. Doradztwo zainteresowanym klientom.

  • Współpracą ze swoją bazą klientów – tych, którzy już kupili u Ciebie kurs.

  • Prowadzenie kart klienta w CRM.

Nasze wymagania

  • możesz i lubisz długo rozmawiać,

  • płynnie posługujesz się językiem polskim w mowie i piśmie,

  • potrafisz samodzielnie realizować powierzone zadania,

  • masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • jesteś dokładny/a, dobrze organizujesz sobie pracę i osiągasz cele,

  • dobrze znasz język angielski (Upper Intermediate+).

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży produktów z zakresu marketingu, zarządzania, HR i t.d. – dzięki temu łatwiej będzie Ci zrozumieć specyfikę naszej branży,

  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa + atrakcyjny system prowizyjny),

  • szkolenia wstępne,

  • dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia Laba, spotkania z ekspertami,

  • elastyczne godziny pracy,

  • praca zdalna na terenie Polski,

  • możliwość rozwoju zawodowego, stałej pracy w międzynarodowym środowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

LABA

Od 5 lat prowadzimy kursy online, tworzymy, szkolimy, inspirujemy oraz rozwijamy się w zespole 24/7. Edukacja online jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków. Za 10 lat większość nowych umiejętności będziemy zdobywać wyłącznie online. Przez ostatnie lata nasze kursy odbyły się w ponad 40 krajach. Przeszkoliliśmy pracowników Google, Vodafone, Pepsi i innych topowych firm. W tym roku planujemy wejść na polski rynek i poszukujemy Specjalisty ds. sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli uważasz, że jest to praca dla Ciebie i chcesz poznać nas bliżej, wypełnij formularz/wyślij nam swoje CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.