Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

HAKO POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • teren działania: południowy rejon Polski (małopolskie, podkarpackie)

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • budowanie i rozwijanie kanałów dystrybucji

  • aktywne doradztwo techniczne w zakresie doboru maszyn

  • prowadzenie prezentacji maszyn

  • bieżące raportowanie codziennej aktywności handlowej

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • wysoka motywacja

  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i prezentacyjne

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność analitycznego myślenia i planowania

  • umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem

  • doświadczenie w branży utrzymania czystości

  • wykształcenie wyższe

  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość j. angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • pracę w firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży i ugruntowaną pozycją na rynku

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia i system premiowy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • stały rozwój w zakresie sprzedaży

  • niezbędne narzędzia pracy ( samochód, laptop, telefon)

  • profesjonalne szkolenia dające możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne benefity

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie pobytu dzieci w żłobku i przedszkolu

HAKO POLSKA Sp. z o.o.

HAKO POLSKA Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się polski oddział niemieckiego holdingu Hako - jednego z największych producentów profesjonalnych maszyn czyszczących na świecie. Firma posiada oddziały w następujących miastach: Kraków, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Wrocław. Dzięki temu zapewniamy wsparcie serwisowe i handlowe klientom w całej Polsce. Więcej informacji pod adresem www.hako.pl

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informacja o ochronie danych osobowych znajduje się pod linkiem:

Proszę o zapoznanie się z informacją o ochronie danych.